SZCZENIĘTA

 

                                    Pomimo wspólnych genów, wspólnych cech charakteru typowych dla akity każdy szczeniak jest inny, każdy inaczej reaguje na bodźce, każdy inaczej interpretuje – postrzega świat, każdy z nich ma swoje humory i smaki. Każde ze szczeniąt ma swój niepowtarzalny charakter.

           One uczą się od nas pożądanego zachowania w danej sytuacji, my uczymy się je obserwować i wyciągać wnioski. W każdego z tych maluchów wkładamy swoje serce, swój czas i zaangażowanie. 

W naszej hodowli dążymy do stabilnych i zrównoważonych charakterów. Wystawiamy je każdego dnia na różne wyzwania, z którymi przyjdzie im się zmierzyć w życiu. Jednak to tylko kropla w morzu…. Najcięższa praca czeka Ciebie – Przyszłego Właściciela. To ile włożysz sił i jak bardzo zaangażujesz się w pracę z małym akicim podlotkiem ciekawskim świata, pełnym energii – w przyszłości zaowocuje we właściwą więź „człowiek – pies”.

Służymy radą i pomocą w każdej chwili – i tej radosnej i tej smutnej; kiedy nauczy się załatwiać na zewnątrz, kiedy zostaną zjedzone Twoje buty lub w tych gorszych chwilach, kiedy pies będzie miał złe samopoczucie, bo i na takie chwile musisz być gotowy.

Naszym pragnieniem jest, aby nasze szczenięta trafiły do świadomych domów – osób pewnych swej decyzji o posiadaniu psa, a przede wszystkim o posiadaniu Akity.

Zakup psa z rodowodem nie zobowiązuje do uczestnictwa w wystawach, ale jest gwarancją zakupu psa rasowego o prawidłowym eksterierze i cechach typowych dla rasy. 

 

O nas i naszej pracy ze szczeniakami możecie poczytać również tutaj —->  SOCJALIZACJA

Więcej informacji o naszych planach znajdziecie w zakładce —->     PLANY HODOWLANE / BREEDING PLANS

 

W przypadku zainteresowania maluchem z naszej hodowli zapraszamy do kontaktu oraz  odwiedzin.

Z przyjemnością opowiemy o rasie i jej możliwościach 😉 

 

 

 

 

 

akita hodowla