SZCZENIĘTA

 

                                                    Pomimo wspólnych genów, wspólnych cech charakteru typowych dla akity każdy szczeniak jest inny, każdy inaczej reaguje na bodźce, każdy                                                                             inaczej interpretuje – postrzega świat, każdy z nich ma swoje humory i smaki. Każde ze szczeniąt ma swój, niepowtarzalny charakter.

             One uczą się od nas pożądanego zachowania w danej sytuacji, my uczymy się je obserwować i wyciągać wnioski. W każdego z tych maluchów wkładamy swoje serce, swój czas i zaangażowanie. Dążymy do stabilnych i silnych charakterów, wystawiamy je każdego dnia na różne wyzwania, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Jednak to tylko kropla w morzu. Najcięższa praca czeka Ciebie – Przyszłego Właściciela. To ile włożysz sił i jak bardzo zaangażujesz się w pracę z małym podlotkiem ciekawskim świata, pełnym energii w przyszłości zaowocuje we właściwą więź “człowiek – pies”.

Służymy radą i pomocą w każdej chwili – i tej radosnej i tej smutnej; kiedy nauczy się załatwiać na zewnątrz, kiedy zostaną zjedzone Twoje buty lub w tych gorszych chwilach, kiedy pies będzie miał złe samopoczucie, bo i na takie chwile musisz być gotowy.

Naszym pragnieniem jest, aby nasze szczenięta trafiły do świadomych domów – osób pewnych swej decyzji o posiadaniu psa,                                                                                                        a przede wszystkim o posiadaniu Akity.

Zakup psa z rodowodem nie zobowiązuje do uczestnictwa w wystawach, ale jest gwarancją zakupu psa rasowego o prawidłowym                      eksterierze i cechach typowych dla rasy.

Wszystkie dziewczyny są zarezerwowane. 

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką “Planowany hodowlane” oraz oglądnięcia zdjęć naszych szczeniąt z poprzednich miotów.

szczenięta