Warning: Declaration of QuietSkin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /home/kemonots/ftp/wordpress/wpn_kemono/wp-content/plugins/ocean-extra/includes/wizard/classes/QuietSkin.php on line 12
SZCZENIĘTA / PUPPIES | KemonoNoTochi

SZCZENIĘTA / PUPPIES

Pomimo wspólnych genów, wspólnych cech charakteru typowych dla akity każdy szczeniak jest inny, każdy inaczej reaguje na bodźce, każdy inaczej interpretuje – postrzega świat, każdy z nich ma swoje humory i smaki.
One uczą się od nas pożądanego zachowania w danej sytuacji, my uczymy się je obserwować i wyciągać wnioski. W każdego z tych maluchów wkładamy swoje serce, swój czas i zaangażowanie.
Dążymy do stabilnych i silnych charakterów, wystawiamy je każdego dnia na różne wyzwania, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Jednak to tylko kropla w morzu. Najcięższa praca czeka Ciebie – Przyszłego Właściciela. To ile włożysz sił i jak bardzo zaangażujesz się w pracę z małym podlotkiem ciekawskim świata, pełnym energii w przyszłości zaowocuje we właściwą więź “człowiek – pies”.
Służymy radą i pomocą w każdej chwili – i tej radosnej i tej smutnej; kiedy nauczy się załatwiać na zewnątrz, kiedy zostaną zjedzone Twoje buty lub w tych gorszych chwilach, kiedy pies będzie miał złe samopoczucie, bo i na takie chwile musisz być gotowy. 
Naszym pragnieniem jest, aby nasze szczenięta trafiły do świadomych domów – osób pewnych swej decyzji o posiadaniu psa, a przede wszystkim o posiadaniu Akity.

Zakup psa z rodowodem nie zobowiązuje do uczestnictwa w wystawach, ale jest gwarancją zakupu psa rasowego o prawidłowym eksterierze i cechach typowych dla rasy.

W dniu 20.04.2019 na świat przyszło 5 czerwonych szczeniąt: 2 dziewczynki i 3 chłopców. Miot M. Wszystkie szczenięta są już w nowych domkach.

 

fuen no oka

Female 1 - MIO - w nowym domku

akita suczka

Female 2 - MIYOKO - w nowym domku

akita suczka

Male 1 - MATSU - w nowym domku

male 1

Male 2 - MIZUKI - w nowym domku

akita inu szczeniak

Male 3 - MASARU- w nowym domku

male3a
Close Menu